ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

Зупинилися, щоб пропустити собаку: на Рівненщині сталася ДТП за участю п`яти автомобілів

4 червня патрульні отримали повідомлення про ДТП за участю п’яти автівок, що сталася на вулиці Костопільській у Сарнах.

Про це повідомили у пресслужбі патрульної поліції Рівненської області.

На місці події інспектори встановили, що водійка навчального транспортного засобу Toyota зупинилася, щоб пропустити собаку, який перебігав проїзну частину дороги. Автомобіль Volkswagen Transporter, який рухався позаду, також зупинився.

Однак керманич авто Mercedes (1), який рухався за авто Volkswagen Transporter, не дотримався безпечної дистанції та в'їхав у нього. Від удару водій авто Volkswagen Transporter по інерції в’їхав у задню частину навчального автомобіля.

Водії автівок Volkswagen Crafter та Mercedes (2), які рухалися позаду, також не були уважними, не дотрималися безпечної дистанції та в’їхали одне в одного.

У результаті ДТП транспортні засоби отримали механічні пошкодження. На щастя, ніхто не травмувався.

Патрульні склали на керманичів автівок Mercedes (1), Volkswagen Crafter та Mercedes (2) по протоколу за ст. 124 (Порушення ПДР, що спричинило ДТП) КУпАП.
 

Читайте також: