Radio
Online
Повiдомити новину

Телеканал

Телеканал «ITV media group» - це 24 години цифрового ефірного мовлення на території Рівненської області з потенційною аудиторією 800 000 глядачів; мовлення у кабельних мережах «Воля», «Тріолан» та інших провайдерів у містах Рівне, Здолбунів, Березне, Костопіль, Дубно, Острог, Нетішин, Гоща, Корець, а також SweetTV, Megogo, Divan TV та T2.

Телеканал «ITV media group» діє на підставі Ліцензії, виданої Національною Радою України з питань телебачення та радіомовлення.

Основу програмної концепції телеканалу «ITV media group» становлять інформаційні, дискусійні та освітні програми, що несуть українську ідею. Телеканал «ITV» веде мовлення у прямому ефірі з власної студії, здійснюємо багатокамерну зйомку розважальних та спортивних заходів із можливістю прямої трансляції, як на власний канал YouTube та сторінку Facebook, так і в ефір телеканалу «ITV media group». 

Новини від ITV media group – це сучасний погляд на події, аналіз явищ та їх наслідків, оперативна інформація з усіх куточків області і не тільки. Новини від ITV media group – неупереджені, об’єктивні, актуальні й гарячі, прогресивні та людяні. Тут усе – від подій, що відбувають щомиті, актуальних змін у законодавстві, аналізу їх впливу на життя українців до життєвих історій, які не залишать байдужим жодного глядача.

ITV media group активно працює над створенням авторського контенту. Вже сьогодні на медійних майданчиках ITV media group виходить понад 20 програм власного виробництва. Усі вони різнопланові, спрямовані для різних категорій глядачів.