Radio
Online
Повiдомити новину

Жителів Рівненщини закликають відмовитися від автомобілів

Велика кількість автомобільного транспорту — вже давно глобальна проблема великих населених міст. В Європі  все більше скорочують використання автомобілів для поїздок на користь трамвая, тролейбуса, автобуса та інших видів громадського транспорту, а також велосипедів і пішої ходьби.

Відтак  “Спорт для всіх Рівненщини” запрошує всіх небайдужих до екології жителів Рівненщини долучитись до Всесвітнього дня без автомобіля та підтримати ініціативу світової спільноти скороченням використання в цей день власного автотранспорту.

Ви можете приєднатись до флешмобу «День без автомобіля у Рівненській області», який 22 вересня проводить «Спорт для всіх Рівненщини», повідомляє пресслужба “Спорт для всіх Рівненщини” .

Таку акцію щорічно підтримують сотні мільйонів людей, загалом понад 1500 міст світу. Адже, всі розуміють наскільки сьогодні є актуальною проблема зміни клімату, глобальне потепління, забруднення повітря та шуми навколо нас. Цей день також акцентує увагу на правах велосипедистів та пішоходів. 

 

 

Читайте також: