Radio
Online
Повiдомити новину

Жителі громади на Рівненщині не можуть вакцинуватися

Фото ілюстративне

Жителі Березівської територіальної громади нарікають, що не мають можливості вакцинуватися, оскільки ФАПи на території закриті.

Про це повідомили перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін та  координаторка вакцинації в Рівненській області Олена Гандзюк в онлайн-брифінгу.

 «У ФАПах ми не щеплюємо, тому що процедура щеплення передбачає лікаря, це іде мова про амбулаторії. Медики готові виїхати у будь-який населений пункт і щеплювати населення. Але на прийомі дуже багато хворих пацієнтів, ми не можемо виїжджати, вакцинувати трьох людей і до вечора чекати ще сімох людей. Надсилаєте нам пропозиції, графіки, коли можна виїхати – медицина готова,» - пояснила Олена Гандзюк.

За словами першого заступника голови Рівненської ОДА, питання якісного медичного догляду людей первинно-санітарної медичної ланки у Березнівській ТГ підіймалося ще у жовтні минулого року.

«Медична система, первинна ланка – ФАПи та амбулаторії – це зона відповідальності голів територіальних громад. Що стосується Березівської ТГ, особисто перед брифінгом спілкувався з головою, повністю володіємо ситуацією. Вчора Олена Гандзюк була на території Сарненської РДА, вивчала ситуацію речей, що стосуються Березівської громади – недопрацювали. Сьогодні ми вирівняємо цю ситуацію, вже вимушені втручатися, тому що населення на території обслуговує Рокитнівська ПМСД. Це неправильно. Люди, які повинні знаходитися у ФАПах та амбулаторіях, повинні допомагати населенню на місцях», - повідомив Сергій Подолін.

Варто зазначити, що педагогічні працівники в освітніх закладах Березівської ТГ визнані одними із найменш вакцинованих.

До слова, більше про вакцинацію - лідерів, аутсайдерів та можливі наслідки низького рівня щеплень в області - говорили у програмі "ТОП тема".

 

Читайте також: