Рівненщина у “зеленій” зоні, як і всі регіони країни. З початком червня Уряд послабив карантинні обмеження. Тож що тепер можна, а що ні? Розповість Іванна Власюк.
https://youtu.be/Sm-DUpe0-B8
За минулу добу на Рівненщині зафіксували 11 нових випадків коронавірусу, а в Україні - 420 хворих. Практично у всіх регіонах країни спостерігається спад захворюваності на ковід-19. Тож, від 2 червня Кабмін опублікував нову постанову, згідно з якою карантинні обмеження в Україні пом’якшуються.
“Восьмий тиждень поспіль в Україні спостерігається спад захворюваності на ковід 19. Добова кількість госпіталізацій продовжує знижуватись. Зайнятість ковідних ресурсів також вийшла на найменший рівень 2021 року, - каже Віктор Ляшко, міністр охорони здоров’я України.
14 червня на оперативному засіданні ТЕБ та НС Рівного посадовці продовжили “зелений” рівень епідемічної небезпеки. Зокрема, масковий режим у громадському місці та публічних місцях - продовжується. Пасажирів у громадському транспорті, як і раніше, перевозити можна лише на сидячих місцях. Масові заходи дозволено проводити за участю більше однієї людини на чотири квадратних метра або з заповненням на дві третини місць. Втім, до цього пункту є додаток.
“Зазначені обмеження не застосовуються за умови наявності у всіх учасників та організаторів заходу негативного тесту на COVID-19 або документу, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації”.
З моменту входження усієї країни у “зелену” зону, у Рівному вже зафіксували порушення карантинних обмежень. Та у патрульній поліції кажуть, що попри наявність порушень, ця цифра менша за попередні.
“Усього маємо таких 8 адмінматеріалів: 3 - за частиною 1-ою, і 5 за частиною 2-ою. Перша частина - це заклади, які працювали після 12-ої ночі і громадян, які перебували без документів. А друга частина - це громадяни, які без масок заходили до аптек, супермаркетів, магазинів,” - каже Оксана Юрченко, речниця Патрульної поліції Рівненщини.
Карантин в Україні не скасовується - пандемія триває. В Уряді наголошують, збільшення кількості хворих на ковід19 навіть в одному регіоні - вплине новими обмеженнями на всю країну.
Шукайте нас ???
Офіційний сайт
Соціальні мережі:
► Ми у Facebook
► Ми в Instagram
► Наш Telegram-канал