Radio
Online
Повiдомити новину

Які заходи можна відвідати з нагоди 50-річччя Рівненської АЕС? (ВІДЕО)

З нагоди 50-річччя Рівненської АЕС пройдуть мистецькі та спортивні благодійні заходи. Долучитись до них зможуть усі охочі. Організатори обіцяють багато цікавого та креативного. Усе заради підтримки ЗСУ, зібрані кошти спрямують на потреби військових.

Увесь колектив Рівненської атомної електростанції з перших днів повномасштабної війни згуртувався у волонтерстві заради перемоги України. Зокрема, атомники організовують та реалізовують низку проєктів на підтримку захисників ЗСУ. Наразі готуються до нового благодійного заходу «Енергія Перемоги», приуроченого 50-чю атомної станції. Проходитиме він впродовж трьох днів, з 26 по 28 травня. Головна мета – збір коштів на підтримку військовослужбовців ЗСУ. У заходах зможе взяти участь кожен охочий.

В перший день благодійного заходу «Енергія Перемоги» на прилеглій території ПК РАЕС пройде багодійна ярмарка-продаж сувенірів та виробів на з національною символікою та миволікою РАЕС. О 14:00 годині вона проходитиме. Люди мають змогу побувати не тільки на ярмарці, а й зайти в ПК РАЕС, де побачать виставку віхи становлення РАЕС. О 15:00 годині буде урочиста церемонія нагородження, в якій візьмуть участь усі колетиви ПК РАЕС. По закінчення церемонію на східцях ПК РАЕС гратиме народний аматорський естрадно духовйци оркестр"Енергшія Полісся".
Наступного дня, 27 травня, благодійний захід проходитиме на стадіоні "Ізотоп". Мешканці міста та його гості зможуть стати учасниками та глядачами мистецьких майстер-класів викладачів та показових виступів вихованців палацу культури РАЕС.

Окрім майстер-класів творча команда палацу культури РАЕС підготувала для гостей заходу й багато нових цікавих заходів.
Також на спорткомплексі «Ізотоп» відбудиться першість з легкої атлетики, турнір з футболу, проходитимуть майстер-класи та показові виступи вихованців КДЮСШ з футболу, боксу, греко-римської боротьби, тенісу.

Серед запланованого і майстер-клас з плетіння маскувальних сіток, які щодня виготовляють для військових волонтери, активісти міста та працівники Рівненської АЕС.
Також в межах благодійного заходу "Енергія Перемоги" відбудеться велозаїзд на Біле озеро. Спортивний івент заплановий на 28 травня, старт о 10-ій годині, реєстрація розпочнеться о дев'ятій. Учасникам потрібно буде подолати дистанцію в 24 км. Після змагань усі зможуть насолодитися природою Білого озера, поспілкуватися та скуштувати рибної юшки.

Війна принесла нові виклики, які щодня випробують український народ. Але спільними зусиллями ми здобудемо перемогу, повернемо незалежність та мирне небо. Тому активна робота в тилу вкрай необхідна для наших військових і саме завдяки благодійним заходам, і нашій згуртованості, світла мрія українців здійсниться. Тож творімо нашу історію разом і з вірою в Збройні сили України наближаємо нашу перемогу!

Читайте також: