Radio
Online
Повiдомити новину

Які школи Рівного перейдуть на дистанційну форму навчання у понеділок? (ВІДЕО)

Ковід повертається у навчальні заклади Рівного. Станом на сьогодні більше тисячі учнів пішли на вимушене дистанційне навчання. Та стосується це лише певних класів у різних школах міста. Однак, ситуація погіршується з кожним днем. Тому з понеділка варто очікувати повного переходу на дистанційне навчання в ряді шкіл Рівного. Які заклади підуть на такий крок, та на який термін, - розповість наш Михайло Присяжнюк. 

Більше тисячі учнів, понад 40 класів у різних школах міста перейшли на дистанційну форму навчання. Все через спалах коронавірусу. За словами начальника управління освіти Рівного, хвороба швидко поширюється, тому вже виникло питання про повний перехід на дистанційку. Щоправда, які саме школи змінять форму навчання поки невідомо. 

"Ми спостерігаємо стрімку динаміку захворюваності, станом на сьогодні, уже 15 школа два дні навчається в режимі дистанційному, зараз збираємо інформацію актуальну на цей момент, і вже точно знаємо, що декілька шкіл в понеділок перейдуть теж в режим дистанційного навчання," - каже начальник управління освіти Рівного Богдан Турович.

Якщо ще 19 січня в рівненських школах було близько 50 хворих, то вже сьогодні їх більше сотні. З них тридцять - у Рівненському економіко-правовому ліцеї. Як наслідок, три десятих класи пішли на самоізоляцію. Та ситуація із захворюваністю погіршується щодня, тому з понеділка заклад змінює форму навчання. 

"Якщо в навчальному закладі кількість класів набирається захворюваність ковідом 50 відсотків і більше, навчальний заклад має уже перейти на дистанційну форму навчання. На жаль, сьогодні, починаючи із цього тижня, в закладі почала стрімко зростати кількість хворих учнів. Рішенням педагогічної ради, сьогодні було прийнято рішення про те, що з понеділка, 24 січня, навчальний заклад переходить на дистанційну форму навчання," - розповів директор Рівненського економіко-правового ліцею Петро Коваль

При підготовці сюжету стало відомо, що учні 5-11 класів в 10 навчальних закладах підуть на вимушену самоізоляцію. Мова про першу, двадцять четверту, двадцять восьму школи, гуманітарну гімназію та гімназію "Гармонія", Рівненський економіко-правовий ліцей, академічний ліцей "Престиж" та "Центр Надії. " А от у 3-тій та 15-тій школах, на дистанційну форму навчання перейдуть абсолютно усі школярі.

"Будуть школи приймати рішення, будуть бачити, що діти менше хворіють, відповідно буде прийнято рішення про відновлення навчання в очному режимі," - каже Богдан Турович.

Попередньо, дистанційне навчання триватиме тиждень, та його можуть продовжити. Все залежатиме від динаміки захворюваності в навчальних закладах. 

Читайте також: