Radio
Online
Повiдомити новину

Як на Рівненщині забезпечують освіту дітям з особливими потребами?

На Рівненщині діти з особливими освітніми потребами отримали більше можливостей для навчання в дитсадках, школах, професійних закладах та вишах. Так, інклюзивне навчання цьогоріч було організовано у 37дитсадках, де виховувалося 74 дитини, у 239 школах, в яких навчалося 607 учнів.

На базі Радивилівського професійного ліцею організовано навчання для 12 учнів, які прибули зі спеціальних закладів. До слова, Радивилівський професійний ліцей дітей з особливими освітніми потребами навчає за двома спеціальностями «Муляр. Штукатур» та «Швачка». Прийом документів триває до 1 жовтня.

На Рівненщині активно розширюється мережа інклюзивно-ресурсних центрів. Вже створено 24 таких центри, ще 6 відкриють до кінця року.

Зазначимо, що інклюзивно-ресурсні центри надають послуги дітям від 2 до 18 років. Інклюзія повинна бути не лише в шкільній освіті. Нам важливо, щоб діти з особливими освітніми потребами мали доступ до якісної освіти в закладах усіх рівнів, – наголошує обласний очільник освіти Григорій Таргонський, та зазначає, що кількість учнів, охоплених інклюзивним навчанням, збільшилася на 488 осіб: у 2015 – 2016 навчальному році кількість становила 119 осіб, а у 2018 – 2019 за такою формою навчалося вже 607 осіб.

Прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА

Читайте також: