Radio
Online
Повiдомити новину

Як проходить діагностика на коронавірус на Рівненщині?

Онлайн-брифінг провели заступник голови ОДА Ігор Тимошенко та заступник начальника управління охорони здоров'я Олег Вівсянник щодо заходів з протидії поширенню коронавірусної інфекції. Онлайн трансляцію проводили на сторінці Facebook Рівненської ОДА.

"Наказом МОЗ діагностика швидкими тестами проводиться на другому етапі, коли хворий або людина з підозрою госпіталізований, тобто ні в швидкій первинній допомозі, ні на первиній ланці ці тести не проводяться. Тестування проводиться після діагностики швидкими тестами на грип А і В, далі діагностування швидкими тестами, які ми зараз отримали з Китаю. Наступний етап: у разі встановлення позитивного результату швидкими тестами проводиться ПЛР-тест у закладах: Рівненський обласний лабораторний центр, Центр громадського здоров'я, також вже працюють над тим, щоб тестувати хворих на коронавірус у Рівненському обласному клінічно лікувально-діагностичному центрі імені Віктора Поліщука. Наразі ці три заклади мають право проводити такі обстеження. У разі позитивного експрес-тесту у будь-якому закладі охорони здоров'я, біологічний матеріал направляєтся на діагностику у лабораторний центр та центр громадського здоров'я, де проводять ПЛР-тести", - розповів заступник начальника управління охорони здоров'я Олег Вівсянник.
"На сьогодні лабораторний центр проводить тести людей, які звернулися, в середньому це 5 людей на день, максимально було 8", - зазначив Ігор Тимошенко. Нагадаємо, вчора під час олнайн брифінгу повідомили, що подібні інформування населення та ЗМІ будуть проводити щодня.  

Читайте також: