Radio
Online
Повiдомити новину

Вожаті «Країни мрій»: «Ми – молоді, і наші серця належать дітям»

На перший погляд здається, що це дуже просто,але  насправді робота вожатого дуже складна і вимагає повної віддачі. Потрібно постійно перебувати поруч із дітьми, бути їхньою опорою і підтримкою. Завжди перед виходом на сцену налаштовувати їх на потрібний настрій, допомагати розслабитися і просто посміхатися від того, що тобі добре, що ти кайфуєш на сцені. Танцювати на сцені так, щоб дітям захотілося встати і танцювати разом із вожатими. Бути вожатим – це завжди посміхатися, бути повним сил та енергії, «літати, бо у кожного вожатого за спиною крила». Вожатий – це завжди бути сильним і ніколи слабким.

Вожаті – це батьки на 21 день. Вожаті – це люди, які мають повністю, до останньої краплі, віддавати свою любов дітям. Вожаті – це недоспані ночі через репетиції і підготовки. Вожаті – це ті, хто завжди мають знати: Хто? Де? Коли? Як? і Чому? Вожаті – це 24/7. Вожаті – це коли десь у парку, після закінчення зміни, у прохолодний літній вечір, ти чуєш: «Мамо! Мамо! Це вожата з табору!» і потрапляєш у міцні дитячі обійми.

Вожаті – це: «Ви – найкращі!», «Ми Вас так любимо!», «З Вами так добре!», «Ми Вас ніколи не забудемо!», «Я не хочу їхати з «Країни мрій», бо з Вами я як удома!».

Вожаті – це: «Ми – молоді, і наші серця належать дітям».

Авторка: Анастасія Ющук

Читайте також: