Radio
Online
Повiдомити новину

Віктор Шакирзян привітав підприємців із професійним святом (ВІДЕО)

У першу неділю вересня в Україні своє професійне свято відзначають підприємці. Волонтери ГО «Рівне Разом» на чолі з Віктором Шакирзяном привітали місцевих підприємців із цим святом. Вони прийшли до них на їхні робочі місця із символічними подарунками.

Підприємці кажуть, вражені такою увагою до себе. Деякі з них навіть не знали, що у них професійне свято.

Символічні подарунки від активістів та голови ГО «Рівне Разом» Віктора Шакирзяна отримали підприємці на ринках «Дикий», Речовий, Центральний, “Ювілейний”, «Андріївський», на вулицях Сагайдачного та на проспекті Князя Романа.

Голову ГО «Рівне разом» Віктора Шакирзяна торговці на ринках були дуже раді бачити. Кажуть, свого часу саме він став на їхній захист, і тепер вони мають можливість без заборон торгувати на своїх місцях.

Голова ГО «Рівне разом» каже, дуже важливо нині не забути про представників малого та середнього бізнесу. Адже, на їхніх плечах тримається економіка країни.

Підприємці – це така рушійна сила, яка сплачує податки, дає робочі місця. І навіть в такі тяжкі години і час, вони займаються своєю улюбленою роботою  і вміють заробляти гроші, не стоять ніколи осторонь, і надіються на самих себе. Тому їм потрібна тільки підтримка. Ми у свою чергу завжди будемо підтримувати малий та середній бізнес. І дуже хочеться, щоб він розвивався в Україні, а саме головне в Рівному, - розповідає Віктор Шакирзян.

Віктор Шакирзян у день підприємця побажав усім причетним до свята міцного здоров’я та позитиву, аби у них завжди було багато вдячних клієнтів та хороших заробітків.

Читайте також: