Radio
Online
Повiдомити новину

Вчителям демонстрували снайперські гвинтівки та вчили накладати турнікет

На базі військової частини "3055" відбулося перше заняття в цьому році для вчителів з предмету «Захист Вітчизни». Такі заходи спрямовані на виховання бойових та домедичних навичок у вчителів. Останні ж  передаватимуть отримані знання своїм учням, сподіваються у Національній гвардії.

"В теперішній, непростий час надзвичайно важливо виховувати серед молоді патріотизм та навчати її поважати і цінувати своїх співвітчизників, - зазначив офіцер групи по роботі з особовим складом капітан Вадим Дрильчук. -  Адже ці юнаки та дівчата згодом розбудовуватимуть державу і ставатимуть на її захист. Вони мають розуміти, як правильно це робити."

Старший інструктор з бойової підготовки старший сержант Микола Овсянніков провів для вчителів заняття з бойової підготовки, де ознайомив їх з різновидами зброї та умовами її застосування в бою, заходами безпеки з поводженням зі зброєю. Присутні мали змогу оглянути зброю та візуально ознайомитися з її тактико-технічними характеристиками.

В свою чергу інструктор з тактичної підготовки молодший сержант Максим Качур провів для педагогів практичне заняття з тактичної медицини. Інструктор демонстрував склад військової аптечки, розповідав про види поранень та способи надання допомоги при них. Також розповів і про транспортування пораненого із зони бойових дій.

«Як показала війна, вміння вчасно та якісно надати першу медичну допомогу врятувало не одне життя» - зазначив Максим Качур. 

За інформацією Групи інформації і комунікації військової частини 3002 Західного ОТО НГУ

Читайте також: