Radio
Online
Повiдомити новину

Українці зібрали на "Армію дронів" майже 200 млн гривень

фото ілюстративне

В Україні триває збір коштів на проєкт "Армія дронів".Тільки за перший день на рахунок ЗСУ надійшло понад 84,6 мільйони гривень

Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

"Дякую кожному, хто відправив 50 гривень чи мільйон. Круто, що до збору активно долучається бізнес. Понад 100 мільйонів гривень передав на Армію дронів український та британський підприємець у сфері ІТ та космічних технологій Максим Поляков. Ми також отримали підтвердження від Київської школи економіки та її американських партнерів про підтримку Армії дронів. КШЕ перерахує ще 57 мільйонів гривень. ", - написав Михайло Федоров.

За словами міністра, на перші 64 мільйони гривень, які українці зібрали через благодійну банку в Monobank, ми вже купуємо для ЗСУ два безпілотних комплекси Warmate.     

Відправити донат чи задронатити власний дрон можна всього за декілька кліків тут.

Нагадаємо, що 1 липня Генеральний штаб Збройних сил України, Міністерство цифрової трансформації та платформа UNITED24 оголосили про початок проєкту "Армія дронів". Це комплексна програма, що включатиме системну закупівлю дронів, їх ремонт та оперативну заміну, а також курс навчання пілотів.

Читайте також: