Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному змінять часові рамки пільгового проїзду (ВІДЕО)

Грошей на проїзд немає, а до медзакладів потрібно потрапити вчасно. З такою проблемою зіткнулися рівненські пенсіонери. Ще від минулого року у Рівному перевезення пільговиків здійснюється лише з 10-ї ранку. Втім це приносить дискомфорт багатьом пенсіонерам тож вони просять збільшити час безкоштовного проїзду в електротранспорті.

Час пільгового проїзду збільшать. Часові обмеження щодо безкоштовного проїзду в рівненських тролейбусах спричиняють чималі незручності для пенсіонерів. Вони обурені, оскільки коштів на платний проїзд їм зачасту не вистачає, а діючі обмеження заважають вчасно потрапити до медичних закладів.

До мене як до голови транспортної комісії та до голови нашої фракції Світлани Марчук звернулися жителі нашого міста, а саме це люди похилого віку, пенсіонери, що їм некомфортно те, що зараз діють обмеження з десятої години. Так як заклади охорони здоров'я працюють до десятої години там по здачі аналізів. Ми сьогодні погодили, що будемо писати звернення на міського голову, виносити на комісію ТЕБ та НС, щоб ці обмеження діяли із дев'ятої години. Таким чином ми, - голова транспортної комісії  Катерина Марчук.

За словами керівника Рівнеелектроавтотрансу, це не вплине на їх роботу, адже інтенсивність пасажиропотоку зменшується близько дев'ятої ранку. Що ж до зміни графіку пільгового проїзду, на підприємстві це обговорювалося і раніше, втім жодних нововведень керівництво самостійно не запроваджувало.

Ми тоже вивчали це питання, але тут нам в нагоді звернулися депутати і ми сказали однозначно, що ми цю ініціативу підтримуємо. Раніше були обмеження ще й у вечірні часи були тому що більше чого працювало, більше пасажиропотік був, і обмеження діяли із шостої до десятої години. Зараз ми бачимо, що пік пасажиропотоку припадає на шосту - дев'яту годину, - керівник КП "Рівнеелектроавтотранс" Валентин Ткачук.

А от рівняни до таких змін ставляться по-різному. Одні вважають їх не на часі, інші ж стверджують, що нині людей похилогу віку потрібно підтримувати, адже у них маленька пенсія.

Рано люди їдуть на роботу, треба ж напевно щоб розгрузить тролейбуси, маршруток то менше зараз їде.

Пенсіонерам треба ж також користуватися , в них пенсія маленька, треба їхати. але бувають такі пенсіонери, що вони їздять так просто, без толку, сів - поїхав, сів - приїхав. А є такі, що дійсно треба поїхать. В ту годину коли і нема пільгових перевезеень, їм треба поїхать і треба гроші потратить, а грошей в них мало.

Пенсіонерів також треба підтримувати, в них пенсії маленькі, так що треба підтримувати чим можна, зараз складний період, все подорожчало, і проїзд дорожчає, звичайно їм найважче.

Та як запевняють у Рівнеелектроавтотрансі, нині запровадження цих змін не матиме негативних наслідків, влітку пасажиропотік знижується, а часи пікового навантаження зменшуються, адже працівники критичної інфраструктури, які здебільшого і користуються транспортом у ранкові години, зможуть дістатися до роботи вчасно.

 

Читайте також: