Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному водій поскандалив із муніципалами (ВІДЕО)

Нецензурна лексика та агресія. З такою реакцією водіїв чи не щодня зустрічаються інспектори муніципальної варти. Адже далеко не всі керманичі погоджуються з тим, що штраф на лобовому склі з'явився за час їхньої відсутності. Свідком однієї із таких сутичок стали і наші журналісти. 

за*бали вже зі своїми неправомірними діями. я маю приїжджати з Бахмута щоб ці бумажки платити?

Ось так сьогодні відреагував керманич на виписаний штраф за паркування. Аби розставити всі крапки на "і" чоловік навідався у Департамент муніципальної варти. Адже питань у нього значно більше, аніж відповідей.

штраф на кого буде виписаний? на кого? на пушкіна? на гагаріна? на космольота? хто буде платить? автомобіль буде платить? 

Водія вкрай обурило, що інспектори виписують штрафи без присутності керманича. Мовляв, це порушення, і ніхто немає таких повноважень. Навіть після спілкування із працівниками департаменту, водій лишився при своїй думці.

ут немає з ким спілкуватись. тут людей напевно беруть, знаєте з колгоспів, які тут напевно щось роблять. не знаю що вони тут роблять, тут незрозумілі речі відбуваються. поясню чому. в нас в Україні діють такі закони, коли людина отримує штраф, на людину, особисто на водія, який керує транспортним засобом, він має цілком надати всі свої документи та оплатити штраф. тобто це людина оплачує штраф, яка порушила правила дорожнього руху, - водій Богдан.

Про те, що муніципальна варта має повноваження виписувати штрафи паркувальникам-порушникам без їхньої присутності, цей водій не знав. Тому і не погоджується з такими діями.

бумага класна, як туалетний папір, найдіть мені хотя би одну мокру печатку. Подпісі немає, те що я його отримав немає, а якби вона вітром улетіла? як би я потім дізнався? мені капали б якісь все вище і вище штрафи? чи як?,  - водій Богдан.

До того ж, керманич переконаний, що він не порушив правил паркування. Тож штраф отримав ні за що.

чомусь отаким машинам не видають штрафи на 700 грн, а отаким простим машинам, які намагаються заробити, то таким людям виписують штрафи. Де в нас справедливість? Я вам поясню що мене дратує саме більше от саме в цій ситуації, тому що будь який інспектор, який рахує, що я порушив правила дорожнього руху, він мав би дочекатися мене, -  водій Богдан.

І це непоодинокий випадок. Працівники муніципальної варти чи не щодня зустрічаються із керманичами, які не згодні із виписаним штрафом. Реагують усі по-різному. Однак найчастіше - агресивно.

Однак, як пояснюють у муніципальній варті, для інспекторів така реакція керманичів це вже буденність.

Нині 90% штрафів виписують без присутності керманичів. Пам'ятайте, диму без вогню не буває. Не порушуйте правил дорожнього руху і вам не доведеться сперечатися із працівниками муніципальної варти. 

Читайте також: