Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному стартував масштабний проект підтримки бізнесу (ВІДЕО)

Рука допомоги. Від сьогодні в обласному центрі розпочав свою роботу масштабний проект з розвитку українського бізнесу. У Рівному відкрили центр підтримки підприємців. Це 12 локація в Україні. Однак перша за час повномасштабного вторгнення.

У Рівному відкрили центр з розвитку бізнесу. Це національний проект, який в Україні ініціювали ще у 2020 році. Спочатку він був лише на онлайн платформі. Проте на вимогу часу у містах, де кількість населення переважає 50 тисяч, розпочали відкривати офлайн-центри. Сьогодні дійшла черга і до Рівного.

Проект з розвитку підприємництва вже активно впроваджують в 11 містах нашої держави, а також у Варшаві. На базі центрів планують проводити вебінари та надавати консультації. У разі потреби тут допоможуть і зі стартом власного бізнесу. Як зазначила директорка центру, фахівці організовуватимуть безкоштовні та платні заходи.

До роботи у центрі залучено 8 працівників, серед них і менеджери і спеціалісти, які надаватимуть консультативну допомогу. Поділитись власним досвідом та отримати рекомендації від фахівців у Рівненському офісі можна вже від сьогодні.

У 2022 році, кількість підприємців, які розпочали свою діяльність на Рівненщині, навіть попри війну продовжувала зростати. Тож керівники центру переконані, робота офісу допоможе відкрити нові можливості як для діючого бізнесу, так і для початківців.

Читайте також: