Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному секретар міської ради віддав місячну заробітну плату на порятунок дитини (ВІДЕО)

Два мільйони доларів, які можуть врятувати життя немовля. Пів року тому Данусі Прадунець з Клеваня поставили страшний діагноз - спінальна м'язова атрофія. Зараз за її життя борються усім світом, збираючи гроші на коштовний, але рятівний укол.

Кожного дня 10-місячна Дана Прадунець бореться за життя. Ця недуга щодня ослаблює тіло малечі, забирає здатність тримати голівку, рухатися, і навіть дихати. Втім, врятувати Данусю може один укол, який замінює мутований ген, який і є причиною хвороби. 

"Да, нам казали, що це дуже страшна хвороба, що дітки і до двох років не доживають. Але ми вирішили за нашу дитинку боротися. Вартість її життя, на жаль, становить 2 мільйони 50 тисяч доларів," - розповідає мама Дани Ірина Прадунець.

Батьки маленької Данусі шукають будь-які можливості, аби врятувати життя своєї донечки. Нині на порятунок Дани збирають кошти усім світом, долучилися благодійники і з інших країн. З кожним днем час спливає, адже лікування потрібно розпочати якнайшвидше. 

"На даний момент збір вже триває 6 місяців. Нам вдалося зібрати 15% - це 8,5 мільйонів, залишилося ще 47,5 мільйонів гривень зібрати. Я вірю, що у нас все вдасться і ми збережемо для Данусі життя."

Час для збору коштів обмежений. Отримати рятівний укол Данусі потрібно до двох років. Тож, підтримати батьків - долучилися і місцева влада. 

"Ми долучаємося до того, щоб допомогти Данусі, відповідно допомогти з коштами. Я в свою чергу віддаю свою зарплату місячну, це секретаря міської ради. Для того, щоб все-таки і долучитися і показати нашим прикладом, що ми можемо це зробити, вилікувати і допомогти цій дитині. І своїм прикладом показую, що неважливі кошти, важливо, що потрібно допомогти - це є основна задача," - каже секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян.

Секретар міської ради, закликає усіх небайдужих долучитися до ініціативи. Кожна перерахована гривня для порятунку Данусі - важлива. Бо лише спільними зусиллями ми зможемо врятувати життя Дани Прадунець.

5168 7554 6420 5356 Прадунець Ірина Ігорівна (мама)
4149 6293 8688 3425 Прадунець Василь Сергійович (тато)

Читайте також: