ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

У Рівному п`яна сварка між сусідами закінчилася ножовим пораненням

У Рівному поліцейські затримали чоловіка за замах на вбивство сусіда.

Про це повідомили у пресслужбі поліції Рівненщини.

Поліцейські попередньо встановили, що 4 червня близько 21 години 56-ти та 40-річний мешканці обласного центру розпивали алкогольні напої за місцем проживання старшого.

Коли власник оселі вийшов на балкон, а згодом повернувся до кімнати, то застав гостя за тим, що той нишпорить у його кишенях. На цьому ґрунті між чоловіками виник конфлікт, після якого 40-річний чоловік залишив квартиру.

Втім, невдовзі той повернувся до помешкання сусіда та завдав один удар кухонним ножем у шию 56-річному рівнянину, який лежав на ліжку.

Патрульні поліцейські, які першими прибули на виклик, виявили нападника на коридорі загального користування.

Зловмисника затримали у порядку ст. 208 КПК України та помістили до ізолятора тимчасового тримання.

За фактом замаху на умисне вбивство слідчі Рівненського РУП за процесуального керівництва прокуратури повідомили 40-річному рівнянину про підозру у вчинені злочину, передбаченого ч.2 ст.15, ч.1 ст.115 КК України.

Вирішується питання про обрання йому запобіжного заходу.

Наразі нападник перебуває в ізоляторі тимчасового тримання. Відповідно до санкції статті йому може загрожувати до 15 років позбавлення волі.
 

 

Читайте також: