Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному проходить міжнародна виставка собак (ФОТО)

Міжнародна виставка собак "Червона калина" триває поряд із палацом культури та спорту "Хімік", що у мікрорайоні Ювілейний. 

Сьогодні, 4 вересня, у Рівному триває виставка FCI-CACIB "Червона калина". На ній зокрема представлені породи собак лабрадор ретривер, золотистий ретривер, італійський кане корсо, мопс, чихуахуа. Обиратимуть переможців судді з України та Польщі.

Виставка триває на відкритому майданчику. Участь у ній можуть брати лише собаки, які пройшли вакцинацію (в тому числі і від сказу, зроблену не менше ніж за 1 місяць і не більше ніж за 1 рік до виставки) – про що має бути відповідний запис у міжнародному ветеринарному паспорті, який власник повинен пред”явити на виставці. 

Учасники виставки відповідають за благополуччя і здоров’я своїх собак. Забороняється створювати для собаки ситуацію, яка може виявитися небезпечною для його здоров’я і благополуччя, наприклад, залишити його в машині у надто жарку або холодну погоду і/або жорстоко з ним поводитись. Порушення цього правила призведе до вилучення з поточної та майбутніх виставок собак.

Спровоковані бійки собак на території виставки і під час її проведення караються дискваліфікацією собаки і власника на всі виставки та заходи КСУ. Собаки великих або службових порід поза рингом повинні знаходитись на короткому повідку і в наморднику.

А вже завтра, 5 вересня, тут же проходитиме FCI-CACIB "Бурштиновий кубок" монопородні виставки: Вельш Коргі Кардіган, Вельш Коргі Пемброк, КЧК Німецька вівчарка.

До слова, у Рівному пройде марш за тварин.

Читайте також: