Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному презентували “Антикорупційну карту ремонтів"

Міська влада організовує заходи і кроки по прозорості бюджету, по звітності перед громадою і сьогоднішня подія — тому підтвердження. Рівне увійшло в перелік міст проекту «Антикорупційна карта ремонтів», а це свідчить про відкритість та прозорість міської влади. Нагадуємо, що в 2018 році Рівненська міська рада була другою в номінації прозорість міських бюджетівПрезентацію відвідали секретар Рівненської міської ради Сергій Паладійчук, експерти, журналісти, юристи та громадські активісти.


Відразу хочу зазначити, що сайт «Антикорупційна карта ремонтів» дуже зручний у використанні, і на моє переконання продукт цікавий і корисний. Ми зацікавлені в тому, щоб ваш продукт і подібні продукти працювали у Рівному. Якщо це буде можливо технічно, то на новому сайті Рівненської міської ради буде розміщено посилання для швидкого доступу до сервісу«Антикорупційна карта ремонтів». На моє особисте переконання і на переконання багатьох депутатів Рівнеради, чим більше громадяни будуть знати і розуміти куди витрачаються кошти, тим краще. Ви знаєте, що наше місто входить в трійку міст по бюджетним процедурам, щодо їх прозорості та адекватності. Цей процес нескінченний, завжди є що вдосконалювати, але те, що є готовність і бажання рухатися вперед це однозначно. - сказав секретар Рівненської міської ради Сергій Паладійчук.

Експерти ГО “Антикорупційний штаб” створили інтерактивний інструмент, яким можна легко і просто контролювати мільйони гривень, які щороку виділяються місцевою владою на оновлення інфраструктури і модернізацію міста.
Повідомляє Рівненська міська рада

Читайте також: