Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному під стінами ОДА пікетували люди

Сьогодні, 30 червня, під стінами ОДА відбуваєься інформаційне пікетування. Тут зібралися члени Федерації профспілок області.  Відомо, що метою акції є відставка голови комітету соціальної політики та захисту ветеранів Г.Третякової. Також люди вимагають зняття з розгляду у ВР законопроекту #2681, який обмежує права профспілок в Україні та законопроекту #2708 «Про працю». Він суперечить Конституції України, адже він суттєво звужує права та завдає удару по інтересах найманих працівників. Після завершення заходу, ініціативна група профспілчан передасть місцевим органам влади Звернення щодо недопущення подальшого просування антинародного законопроекту №2681 до вищих органів влади: президента, голови Верховної ради, Прем’єр-міністра України.

"Люди, які прийшли на акцію, прийшли самі, ми їх не збирали. Вони зібралися самі тому, що вже допекло. Ми дуже багато часу працювали для того, щоб до законопроєкту "Про працю" внесли зміни. А у нових змінах роботодавець Бог, який все вирішує. Людина залишається не захищеною зовсім", -  розповідає голова Федерації профспілок Рівненської області Микола Шершун.
Пікетувальники у свою чергу акцію називають попереджувальною. Захід відбувся з дотриманням усіх карантин вимог. До учасників акції вийшов перший заступник голови ОДА Сергій Подолін, який озвучив слова підтримки пікетувальникам.
"Дякуємо вам за те, що сьогодні ви підтримуєте вимоги санітарного лікаря і як свідомі громадяни дотримуєтеся дистанції. Ваше зверенення ми передамо до столиці", -  сказав Сергій Подолін.
Більше про це дивіться сьогодні у новинах на телеканалі "Ритм".  

Читайте також: