Radio
Online
Повiдомити новину

У Рівному невідомі порізали будиночки у найбільшому містечку незламності (ВІДЕО)

Дитячі розваги чи вандалізм? У Рівному невідомі особи пошкодили модульні будиночки в одному з найбільших містечок незламності. Інцидент стався цими вихідними на території 23-го ліцею. На початку тижня працівники навчального закладу побачили, що на кількох будиночках був порізаний тент, тож відразу повідомили про це в поліцію. 

Це — одне із найбільших містечок незламності у Рівному, що знаходиться на вулиці Вербовій. Його облаштували на території 23-го ліцею кілька тижнів тому. У містечку — 27 модульних будиночків, де у разі екстрених ситуацій мали б розміститися кілька сотень жителів мікрорайону. Та цими вихідними третину цих будиночків пошкодили невідомі особи. На дев'ятьох із них місцеві жителі помітили розрізаний брезент. Про це одразу повідомили керівників ліцею.

Працівники ліцею не мають жодних припущень, кому спало на думку вчинити такий акт вандалізму. Вхід на територію школи відкритий, а охорони біля модульного містечка немає. Тож осіб, причетних до інциденту та ймовірні мотиви таких дій встановлюють правоохоронці. За цим фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження. Нині шукають очевидців події.

Відновленням пошкоджених будиночків опікуватиметься міський Департамент інфраструктури та благоустрою. За словами начальника установи Руслана Гудими, порізи на брезенті не критичні, але порушують теплоізоляцію в будиночках. Усі ремонтні роботи планують провести оперативно.

Начальник Департаменту додає, такі дії зловмисників — не просто хуліганство, а спрямовані дії для підриву морального стану населення.

Пошкоджений брезент мають відновити до приїзду представників Швеції, за кошти яких і встановлювалось містечко незламності. Чиновники сподіваються, що до того часу вдасться знайти й винуватців злочину. А от були це дитячі розваги чи сплановані дії злочинців — з'ясовуватиме слідство.

Читайте також: