Заступник керівника Офісу президента Кирило Тимошенко зранку 24 січня повідомив, що написав заяву про звільнення.
Про це він написав у своєму Телеграмі, де також показав написану ним заяву на звільнення.
Тимошенко у своєму пості висловив подяку родині, українцям, усім колегам і передусім, президенту України Володимиру Зеленському. Окремо він наголосив на вдячності ЗСУ, за те, що вберегли і зараз боронять нашу країну.
"Дякую президенту України Володимиру Зеленському за довіру і можливість робити добрі справи кожного дня і кожної хвилини. Дякую кожному очільнику обласних військових адміністрацій. Ми з вами змогли побудувати найпотужнішу команду в країні. Ви дійсно круті. Ви справжні воїни світла! Дякую мерам міст. За конструктив в суперечках. Дякую крутій команді Директорату з питань регіональної політики Офісу президента. Без вас нічого б не було. Дякую всім українцям за довіру до нашої справи. Дякую ЗСУ - що вберегли і бороните нашу країну. Дякую дружині і сину. За розуміння і підтримку", - написав Тимошенко.
Наприкінець він додав: "Честь маю! До зустрічі. З повагою, Кирило Тимошенко".
Зазначимо, на посаді заступника голови ОП Кирило Тимошенко займається регіональною політикою. У Офісі з травня 2019 року, але спочатку відповідав за питання інформаційної політики, а також за протокол президента та сферу ІТ.
У червні 2020 року став координатором програми "Велике будівництво" з оновлення доріг та соціальної інфраструктури по всій Україні. У березні 2021 року став виконавчим секретарем президії Конгресу місцевих та регіональних влад.
"Швидше за все, замість нього буде Олексій Кулеба (нинішній голова Київської обласної військової адміністрації)", - написав він у Telegram нардем Ярослав Железняк.
За словами співрозмовників РБК-Україна у владі, найближчим часом також буде оголошено про низку інших гучних кадрових рішень.
Нагадаємо, в Офісі президента задовольнили прохання Олексія Арестовича про звільнення з посади позаштатного радника.
