Radio
Online
Повiдомити новину

Талони на пальне для шкільних автобусів на Рівненщині виявились недійсними (ВІДЕО)

Талони замість пального. Здовбицький ліцей майже на 50-т тисяч закупив пальне. Заправляти шкільні автобуси мали на одній із АЗС в обмін на талони. Втім на автозаправці це робити відмовились, мовляв талони не справжні. Наразі справу розглядають у суді. Більше у матеріалі.

Ошуканий ліцей. Ще у минулому році Здовбицький ліцей через систему прозоро закупив 185 талонів на пальне. Заплатив близько 50-ти тисяч гривень. Згідно договору, ці талони мали обмінюватися на 150 літрів бензину та дві тисячі п'ятисот літрів дизпалива на одній із автозаправок. Це й прописали в договорі із переможцем тендеру львівською компанією ТОВ "ТРАНС ОЙЛ СЕРВІС". Та як виявилося талони не дійсні. АЗС їх не приймає.

Вони сказали що виникло певне непорозуміння, вони нам талони поміняють ці всі на пластикові і ми можемо їх використовувати. Після двох-трьох разів дзвінків вони потім перестали брати слухавку. Ми відправили заказний лист їм один, другий, третій. Далі вже як то кажуть, з нами зв'язку ніякого вони не підтримували, - Сергій Радіонов директор Здовбицького ліцею

Директор ліцею додає, зворотнього зв'язку немає уже давно. Аби довозити учнів на навчання, довелось купувати паливо повторно. Із недобросовісною компанією ліцей судитиметься. Уже від прокуратури поданий позов до суду. Вимагають повернути кошти через неналежне виконання умов договору.

Було з'ясовано що в листопаді минулого року даний заклад освіти, Здовбицький ліцей уклав договір закупівлі 185 талонів на суму майже 50 тис. грн. АЗС при подачі даних талонів на заправку цих автобусів не приймала а відповідний постачальник дане товариство вже майже рік не повертає дані талони які є не дійсними, - Ірина Столярчук прокурор Здолбунівської окружної прокуратури

В прокуратурі додають, позовна заява уже перебуває на розгляді у суді. Відтак останнє слово за ним. Ми намагались отримати пояснення від львівської компанії, втім усі номери, які є у відкритому доступі недоступні.

Читайте також: