Radio
Online
Повiдомити новину

"Стоп коронавірус. Рівне": волонтери збирають кошти та засоби захисту для лікарів

Тридцять вісім тисяч гривень - це спільний вклад рівнян, жителів області та волонтерів групи "Стоп коронавірус. Рівне". Про це повідомляють на сторінці Фейсбук РОЧБО"Серце дітям України".

«Віддали усе в лікарню, пройшло два дні, а ми вже маємо повний офіс нової допомоги і декілька десятків тисяч на картці на нові закупівлі (про все повідомимо вас на цій сторінці). Віримо, що це тільки початок хвилі могутньої благодійності і взаємопідтримки! Не забуваймо про наших медиків, бо вони - наш порятунок, наша стіна, наш захист», - пише директор РОЧБО «Серце дітям України» Марина Кузмічова.
Також повідомляють, що вже зібрали другу партію засобів захисту, дезінфекції та інших речей першої необхідності для наших медиків, які прийматимуть хворих на коронавірус.  Ці коробки потраплять до дитячої і дорослої міських лікарень, реанімації дитячої обласної лікарні та до Сарненської ЦРЛ.
Світлина від БО"Серце дітям України".
Та закликають: "Збір не завершується, треба працювати на випередження! Зараз плануємо закупити захисні костюми, шоломи і респіратори, без яких медики наражатимуть себе на небезпеку! Орієнтуємося на суму 150 тисяч гривень.
Підтримайте, адже допомога нашим лікарням - це допомога самим собі"
Реквізити для надання благодійної допомоги Картка «ПриватБанка» 5169 3305 1958 7395 Картка відкрита на директора РОЧБО «Серце дітям України», Кузмічова Марина Анатоліївна, та прив’язана до поточного рахунку. ПАТ КБ Приватбанк РОЧБО «Серце дітям України» ЗКПО 36466974 р/р UA833333910000026002054720577 Призначення платежу: благодійна допомога для придбання дезінфікуючих засобів та індивідуальних засобів захисту Світлина від БО"Серце дітям України". Світлина від БО"Серце дітям України".  

Читайте також: