Radio
Online
Повiдомити новину

Стало відомо, коли рівненський «Верес» розпочне підготовку до нового сезону

Фото ілюстративне

Рівненський Верес відновить тренувальний процес. Команда вперше після початку російського вторгнення та повномасштабної війни у повному складі збереться у Рівному. Футболісти пройдуть необхідний медичний огляд та проведуть перше повноцінне тренування.

Про це повідомили на сайті ФК "Верес".

"Вже 4 липня розпочнеться підгтовка до нового сезону. В рамках першого тренувального збору команда займатиметься у тренажерному залі, а також працюватиме на футбольних полях НУВГП у Рівному та в Оржеві.Також наразі вже досягнуто попередніх домовленостей про проведення спаринг-матчів із клубами УПЛ Минаєм та Львовом", - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, базова дата старту нового чемпіонату Української Прем'єр-ліги - 20 серпня.

"Першого липня на засіданні наглядової ради ми плануємо затвердити бюджет клубу на новий сезон. Цей документ вже підготовлений менеджментом і поданий для ознайомлення членам наглядової ради. Ми розуміємо приблизні цифри. Щодо формату нового чемпіонату, то це буде минулорічний формат: 16 команд, 2 кола, 30 матчів. Такий формат підтримали представники більшості клубів. Тепер його повинен затвердити Виконком УАФ. Наразі тривають обговорення, де і як проходитимуть матчі", - розповів інформаційній службі президент народного клубу Верес Іван Надєїн.

Читайте також: