Radio
Online
Повiдомити новину

Серед військових РФ у Білорусі масштабні спалахи захворювань, лікарі не можуть впоратися, — розвідка

ГУР повідомляє, що через погане харчування та недотримання санітарних умов серед військових РФ у Білорусі спостерігаються масштабні спалахи захворювань.

Про це повідомляють у Головному управлінні розвідки.

Зазначають, що здебільшого це захворювання дихальних шляхів (бронхіт, ангіна, пневмонія, загострення астми) та інфекції шлунково-кишкового тракту.

ГУР повідомляє, що масштаби захворювань настільки сильні, що білоруські лікарі не можуть впоратися з ними, тож окупанти вимушені в терміновому порядку відряджати до Білорусі військових та мобілізованих медиків з РФ.

«Найближчим часом очікується прибуття чергової партії медиків на 230 загальновійськовий полігон Західного оперативного командування збройних сил Білорусі. Спалах захворювань на ньому пов’язують із недотриманням елементарних вимог для військових таборів із забезпечення гігієни, якісного харчування та медичного забезпечення», — кажуть ГУР. 

Також в білорусі зростає напруженість між військовими двох держав. Численні конфліктні ситуації пов’язані з прецедентами зневажливого ставлення російських військових до білорусів.

Читайте також: