Radio
Online
Повiдомити новину

Розповіли, як пройде національний мультипредметний тест на Рівненщині

Фото ілюстративне

Вчора, 14 липня, в Рівненській ОВА обговорили проведення національного мультипредметного тесту на Рівненщині. Основна сесія, яка стане першою, проходитиме 18 липня – 10 серпня, додаткова 16–20 серпня, спеціальна 12–16 вересня.

Про це повідомили у Рівненській ОВА.

На Рівненщині підтвердили участь в основній сесії майже 8 тисяч старшокласників.

Перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін спільно з директоркою Львівського центру оцінювання якості освіти Ларисою Середяк попередньо провели робочу нараду зі службами, які контролюватимуть безпеку учасників тестування.

Сергій Подолін наголосив, що на інформаційних сторінках учасників вже з’явилися перепустки-запрошення із датою та місцем проведення тестування. Цю інформацію оприлюднювати не можна.

«Не розповсюджуйте фото пунктів, не ставте геолокацію, не розповідайте незнайомцям у соцмережах місцязнаходження, де проходитиме тестування. Безпека понад усе. Маємо спільно пройти це випробування і зробити так, щоб усі 8 тисяч дітей вступили до омріяних закладів», - зауважив Сергій Подолін.

Ключовим питанням тестування, звісно, стала безпека усіх учасників національного мультипредметного тесту. Тому усім відповідним службам було дане доручення забезпечити організовану роботу визначених пунктів проведення тестування.

Також перший заступник голови ОДА зазначив, що в усіх пунктах тестування є укриття. Окрім того, в аудиторіях є швидкісний інтернет та хороше комп’ютерне обладнання.

«Національний мультипредметний тест триватиме 120 хвилин та складається з 3-х блоків (українська мова, математика, історія України). Після завершення виконання всіх завдань НМТ, учасник отримає кількість тестових балів за кожний блок, отже, знатиме не тільки кількість набраних ним тестових балів, але й орієнтовну кількість балів за шкалою від 100 до 200 для вступу», - розповіла директорка Львіського РЦОЯО Лариса Середяк.

Також директорка зауважила, що вхід у пункти тестування для учасників відбуватиметься, як завжди, за наявності паспорта, іншого документу з фотокарткою, або з даними у застосунку «Дія». Допуск у тимчасовий екзаменаційний центр припиняється за 10 хвилин до початку тесту. Якщо особа захворіла, або не змогла з якихось причин взяти участь у цей день, то здати тест зможе у додатковій сесії. Окрім того, у разі повітряної тривоги буде можливість перервати роботу над тестом для того, щоб пройти в укриття, а потім продовжити роботу.

Читайте також: