Radio
Online
Повiдомити новину

Розподільчу трансформаторну підстанцію реконструюють у Рівному

Розподільча підстанція забезпечує електропостачання мікрорайонів Північний, Грабник, центральної частини обласного центру, зокрема вулиць Петлюри, Кавказької, Соборної, проспекту Миру. Про масштабність робіт свідчить і їхня вартість – понад 5,7 млн. грн. без ПДВ.

Комплекс робіт з реконструкції РП-4 передбачають технічну та будівельну частину. Зокрема, тут буде встановлено додатковий резервний силовий трансформатор, замінено всі наявні комірки 10 та 0,4 кВ на більш сучасні, в комплекті з вакуумними вимикачами виробництва Рівненського заводу високовольтної апаратури, передбачено також налаштування засобів диспетчерського та технологічного управління (ЗДТУ), пожежної та охоронної сигналізації. Орієнтовний термін завершення робіт – вересень 2019 року.

І хоча ПрАТ «Рівнеобленерго» намагатиметься мінімізувати планові знеструмлення, пов’язані з реконструкцією, просимо жителів міста з розумінням поставитися до можливих перерв у електропостачанні.

Нагадаємо,  у 2019 році в рамках реалізації інвестиційної програми, затвердженої НКРЕКП, Товариством буде використано майже 21,2 мільйонів гривень на будівництво, модернізацію, реконструкцію, технічне переоснащення обладнання Рівненського міського району електричних мереж.

Повідомляє прес-служба Рівнеобленерго

Читайте також: