На Рівненщині судили чотирьох дорослих, чиї діти принижували вчителів.
Про це пише Zahid.net.
Як Ідеться у постановах Млинівського райсуду, судили батьків школярів із Новоселівського ліцею.
Правоохоронці встановили, що учні фотографували вчителів, робили з цих фото нецензурні колажі з лайкою та непристойними зображеннями і публікували у закритому чаті в Viber.
Потерпілими у цій справі вказані троє вчителів Новоселівського ліцею.
Також у постановах зазначається, що подібні фото порушники публікували і щодо інших учнів навчального закладу.
Троє батьків заявили про розкаяння у суді. Однак одна жінка з обвинуваченням не погодилась: вона зазначила, що її донька лише одного разу сфотографувала вчителя, а нецензурних написів на цьому фото не робила. Її суд звільнив від адмінвідальності.
А батьків решти школярів суд визнав винними у порушенні ч.1 ст. 186 КУпАП (невиконання батьками обов'язків щодо виховання дітей), щоправда, обмежився лише усними попередженнями. Крім цього, вони повинні сплатити по 536 грн судового збору.
Читайте також: Онкохворий військовий з Рівненщини потребує фінансової допомоги