Radio
Online
Повiдомити новину

Рівненські поліцейські охорони перемогли у всеукраїнських перегонах

Змагання зі швидкого маневрування на службовому автомобілі серед підрозділів поліції охорони відбулися 29 та 30 липня у Вінниці. Участь взяли представники обласних управлінь з усієї України.

Поліція охорони – підрозділ, завдання якого захистити та вберегти. Але найперше – швидко дістатися до місця небезпечної події, де спрацювала охоронно-пожежна сигналізація або де необхідна допомога за лінією «102». Саме тому вдосконалення навичок і підтримка набутих знань просто необхідна поліцейському, який має бути фізично загартований, вміти влучно стріляти, володіти всією законодавчою базою, а ще швидко і безпечно прибувати на «тривожні» сигнали.

Рівняни цьогоріч на змаганнях серед поліцейських-водіїв показали найкращі результати і здобули перемогу у загальнокомандному заліку, повідомляє Надія Мастєрова з Управління поліції охорони в Рівненській області.

Також в особистому заліку зі швидкісного маневрування на автомобілі у категоріях «Загальна смуга перешкод» І місце та «Контраварійне водіння» ІІ місце посів поліцейський-водій взводу реагування Управління поліції охорони в Рівненській області старший сержант поліції Юрій Зубкевич.

Нагадаємо, сьогодні рівненські рятувальники змагаються за звання найсильнішого в Україні (ТРАНСЛЯЦІЯ)

Читайте також: