Психологиню з Рівного Надію Речун, яка допомагає військовим, відзначили престижною міжнародною нагородою.
Про це повідомили у пресслужбі Рівненської обласної ради.
Надія працює психологом у обласному госпіталі ветеранів війни. Саме вона стала першим в історії ISCoS спікером з України групи спеціальних інтересів з психології. Спільно з доктором Алістером Тігером вони презентували доповідь про розбудову Національного центру реабілітації травм спинного мозку в умовах війни росії з Україною.
Крім того, в рамках щорічної наукової зустрічі Міжнародного товариства спинного мозку Надії Речун присвоїли Стипендію з психології пам’яті професора Пола Кеннеді (Professor Paul Kennedy Award ). Ця стипендія призначається для підтримки молодих фахівців у сфері психології, які працюють з травмами спинного мозку.
Фінансова підтримка буде спрямована на професійне зростання Надії та здобуття кваліфікації за трьома напрямками: «Клінічний психолог», «Клінічна нейропсихологія: дитяча та доросла» та «Сексологія: теорія і практика роботи».
В обласному госпіталі ветеранів війни зауважують, що така висока відзнака роботи молодого спеціаліста стала можливою завдяки співпраці госпіталю з фахівцями Всесвітньої організації охорони здоров’я, які вже рік допомагають нашим медикам та психологам лікувати бійців.
Читайте також: У Рівненському обласному перинатальному центрі з`явиться два нових відділення