Radio
Online
Повiдомити новину

Повернення на ринг: у Рівному відбувся обласний чемпіонат з кікбоксингу (ВІДЕО)

Спортсмени повертаються у ринг. Війна призупинила чимало процесів, зокрема і спортивні змагання. Та вони - це важлива складова тренувального процесу. Адже це найкращий спосіб для вдосконалення спортивної майстерності. Це стосується багатьох видів спорту, зокрема і кікбоксингу. Тому аби спортсмени мали можливість повернутися до звичного ритму - у Рівному організували дводенний чемпіонат зі кікбоксингу вако.

25 червня у Рівному вперше від початку війни стартував дводенний чемпіонат з кікбоксингу WAKO. Війна призупинила усі подібні заходи не лише у нашій області, а й в Україні. Втім повноцінний тренувальний процес без змагань - неможливий, тому після тривалої переви було прийняте рішення все ж провести чемпіонат. Спортсмени вже скучили за цією атмосферою, і про це свідчить кількість учасників, їх зібралося близько двох сотень.

Поєдинки проводилися на двох майданчиках паралельно - у рингу та на татамі.

За словами учасників, до змагань вони готувалися близько місяця, підійшли до цього серйозно, адже кожен із них прагне показати якнайкращий результат.

Для багатьох із них це вже не перший чемпіонат, адже кікбоксингом займаються тривалий час. Для них цей спорт став не лише захопленням, а й стилем життя.

Радіють відновленню змагань з кікбоксингу не тільки спортсмени, а й їхні батьки.

Батьки сподіваються, що цей чемпіонат стане поштовхом до серйозніших замагнь вже на загальнодержавному рівні.

Другий день чемпіонату пройде вже в цю неділю, 25 червня. За словами організаторів, проводити такі заходи нині потрібно. Адже спортсмени обмінюються тренувальним досвідом, і покращують свою майстерність. Окрім того, змагання дають значний поштовх для розвитку спортивної галузі.

Читайте також: