Radio
Online
Повiдомити новину

Поцілунки в масках: як у Рівному відбувається реєстрація шлюбів

«Цілуйтеся чорнобриві та не з москалями», а тепер ще й про маски не забувайте. Шостого липня весь світ відзначає неофіційний День поцілунків. Щоправда в умовах карантину святкування відрізняється від традиційного. Та ось де узвичаєний поцілунок не відміняють, то це у РАЦСі. Одружуватись нині можна, проте безпека понад усе, навіть при подачі заяви. Як зазначає,  заступниця начальника Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції у Рівненській області Оксана Сальчук,  Подати заяву можна через веб-портал, це дуже зручно, особливо, коли у вас є електронний підпис. Це взагалі ніяка не проблема.  Або ж просто зателефонувати на гарячу лінію відділення РАЦСу і домовитись про зручний для себе час. Все це для того, аби зменшити скупчення людей, розповідають у Мін`юсті.  Чітки вимоги існують і на церемонії, які, до слова, без захисних масок не проводять.

“Єдине, що в нас є невеликі обмеження. Запрошувати можна зараз до 10 людей на офіційну реєстрацію шлюбу”
Пов'язати свою долю в умовах карантину вирішили Наталя та Андрій. Разом вони вже два роки. Заходи безпеки підтримують, мовляв, несуть відповідальність не лише за себе, але й за рідних.
“Наша любов вона дуже сильна, її не описати словами земними, наші почуття. Ніякий коронавірус не бере наше кохання. Наше весілля планували раніше, тому переживання було як у кожного перед весіллям, тому ми не так коронавірусу боялись, як просто хвилюючі моменти”, - говорять молодята. 
Загалом з початку березня у Рівненській області зареєстровано понад тисячу шлюбів. Тож, кохання на карантині існує, але із безпечною дистанцією. [embed]https://www.youtube.com/watch?v=0ImEpGVoTG8&feature=youtu.be[/embed]

Читайте також: