Із загальної суми понад 12,1 млн. грн. отримали бюджети місцевих громад, ще 13,6 млн. грн. надійшло до державного бюджету.
«Екологічний податок є основним джерелом фінансування заходів, спрямованих на захист оточуючого середовища, мінімізацію негативного впливу на нього господарської діяльності та раціональне використання природних ресурсів. Саме тому закликаємо платників екологічного податку вчасно та в повному обсязі забезпечувати сплату податку», - зазначив в.о. начальника ГУ ДФС у Рівненській області Анатолій Клячук.
У фіскальній службі зазначають, що екологічний податок мають сплачувати платники, діяльність яких пов’язана із викидами у атмосферу забруднюючих речовин, стаціонарними джерелами забруднення навколишнього середовища, скиданням забруднюючих речовин до водних об’єктів та забруднення водних ресурсів України, розміщенням шкідливих речовин та відходів у спеціально відведених для цього місцях чи об’єктах, утворенням та/чи зберіганням радіоактивних відходів, тимчасовим зберіганням радіоактивних відходів у спеціально відведених для цього місцях.
Варто додати, що відповідно до законодавчих змін у цьому році суттєво підвищено ставку екологічного податку за викиди двоокису вуглецю – з 0,41 гривні до 10 гривень за одну тонну.
Повідомляє ГУ ДФС у Рівненській області