Radio
Online
Повiдомити новину

Під Рівним хотіли вкрасти урожай сої

Податкова служба  області встановила факт  незаконного обмолоту  посівів сої, що є предметом податкової застави державного підприємства, яке здійснює діяльність поблизу обласного центру. Ймовірно  ця агрокомпанія хотіла тихцем зібрати урожай і швидко продати. Однак працівники податкової служби області разом з силовими структурами попередили крадіжку цього врожаю. 

Про це повідомляє Головне управління ДПС у Рівненській області. 

Дане державне сільгосппідприємство систематично упродовж року не сплачувало суми грошового зобов’язання у строки, передбачені Податковим кодексом України, та має податковий борг більше 1,2 мільйона гривень.

У зв’язку з виникненням права податкової застави, податковий орган здійснив опис майна, яке можна використати як джерело погашення податкового боргу, а саме описав посіви зернових під майбутній урожай на площах сільськогосподарських угідь, що перебувають у постійному користуванні державного підприємства, оформив його актом опису та здійснив реєстрацію обтяжень в Реєстрах рухомого та нерухомого майна.

Відтак агропідприємство не мало права збирати цей урожай до того, як не виконає усі податкові зобов'язання. І, згідно з законом, розпорядження майном, яке знаходиться у податковій заставі, без дозволу податкового органу є незаконним та є карним діянням.

Відкрито кримінальне провадження, розпочато досудове розслідування.

Читайте також: