Radio
Online
Повiдомити новину

Пам`ятники загиблим воїнам встановлюватимуть за кошти міського бюджету Рівного (ВІДЕО)

Пам’ятники на могилах загиблих воїнів з Рівного встановлюватимуть за кошти міського бюджету. Виділили на це майже 15 мільйонів гривень.

Загиблим захисникам встановлять пам'ятники за кошти з міського бюджету Рівного. Цьогоріч на це виділили 14 з половиною мільйонів гривень. Для цього родинам загиблих, яких поховали на кладовищі "Нове" потрібно укласти тристоронню угоду зі спецкомбінатом та Департаментом соціальної політики. Якщо ж воїна поховали у іншому місці - процедура дещо відрізнятиметься.

Якщо за бажанням батьків чи родичів поховання відбулося за межами міста Рівного, то ми тоді в такому випадку відшкодовуємо після того, як встановлять пам'ятник і будуть надані відповідні документи. Ми відшкодовуємо за встановлення пам'ятника, - директор Департаменту соціальної політики РМР Сергій Черній

Усі пам'ятники, які встановлюватимуть на алеї Героїв, будуть однотипними. Їх робитимуть за зразком, який визначили сім’ї загиблих Героїв Небесної Сотні та АТО спільно зі спецкомбінатом у 2015-му році. У випадку, якщо поховання здійснене за межами Рівненської громади, родина зможе самостійно обрати варіант пам'ятника.

Що стосується поховання за межами Рівного, то там родина сама вже замовляє пам'ятник. Але при цьому є рекомендація по висоті, кількості букв в написі, ширині пам'ятника і якщо вона буде в цих межах - то ми відшкодуємо їм затрати. Все інше - якщо буде пам'ятник трошки більший за розмірами чи там надписами то тоді ми відшкодуємо тільки те, що рекомендовано, - директор Департаменту соціальної політики РМР Сергій Черній

Встановлювати їх розпочнуть у квітні, коли будуть сприятливі погодні умови. Робитимуть це поетапно: перші пам‘ятники встановлять тим, хто загинув у лютому та березні 2022. Адже від моменту поховання до встановлення пам‘ятника необхідно зачекати рік.

Читайте також: