Radio
Online
Повiдомити новину

Нова поштова марка: яка вона (ВІДЕО)

Укрпошта випустила марку "Русскій воєнний корабль всьо". Її вводять в обіг з 23 травня. Така дата була обрана невипадково. Адже саме 23 травня в Україні відзначають День морської піхоти. Символічним є й те, що рівно 40 днів тому, крейсер "Москва", який був зображений на першій серії марок таки пішов за вказаним йому курсом. У Рівному нову марку презентували о 12 годині, а продаж по всіх містах України стартував дещо пізніше, о 14. Ця подія викликала неабиякий ажіотаж серед рівнян, тож головне відділення Укрпошти було переповнене людьми.

23 травня центральне відділення Рівненської Укрпошти перетворилося на вулик. Сотні людей прийшли сюди, аби придбати другу серію марок "русскій воєнний корабль". Черга за новим екземпляром почала формуватися ще рано-вранці.

Це спонукала мене моя дочка, вона дуже патріотично вихована. Вона була дуже у великому захваті, коли почула цю новину, що буде марочка, вона мене відправила в перший раз. Нажаль нам перший раз не вдалося погасити, вже другу вона чатувала. З самого вечора мене відправляла. Я мала би вже на пошті спати ночувати, - Юлія рівнянка

На церемонію спецпогашення прийшло чимало колекціонерів марок. Деякі з них вже мають екземпляри з першої серії, а сьогодні прийшли на пошту, аби доповнити колекцію другою частиною.

Дуже чекаю вже на чергу, я 203, зараз поки що лише перших 30, я взагалі дуже люблю марки Укрпошти, особливо останні. Вони видають дуже класні, українські, патріотичні і тому дуже хочу цю собі в колекцію, а попередня в мене теж є, - Ольга-Юліта Погореляк рівнянка

Марки із цієї серії бажані для багатьох українців.

Це марка, яка має таку історію, вона повинна бути в колекції, я вважаю кожного українця, колись планую передати її своїм внукам і правнукам, і будемо разом згадувати про ці часи, якщо вдастся отримати іще один комплект, обов'язково передам його на аукціон, власне із першим комплектом ми так і зробили, ми передали його на аукціон, гроші від якого пішли на ЗСУ, - Оксана Юрченко рівнянка

Через шалену популярність, вартість цих марок на аукціонах різко зросла. Тож волонтери намагаються перепродавати їх задля допомоги військовим, адже кошти нашим захисникам зараз вкрай необхідні. Як розповідає волонтерка Олена, нещодавно вона купувала сувеніри задля благодійного ярмарку, поділилася своїм задумом із однією із працівниць Укрпошти, втім усі марки першої серії на той момент вже були розпродані.

Слово за слово, так ми з дівчинкою поговорили, про те, що ми допомагаємо, що за одну марочку нам із самого початку давали такі гроші, що можна було купити автомобіль. Поговорили, посміялись, порахували, іде вона до своєї сумочки, дає мені свою марочку і каже, правда в мене вона тільки одна. Це з тих, що нам дали як працівникам Укрпошти, але візьміть її на благодійність, - Олена Котик волонтерка

Нагадаємо, крилата фраза про русскій военний корабль, яку 24 лютого під час оборони острова Зміїний, промовив один із прикордонників, у відповідь на пропозицію окупантів скласти зброю і здатися, вмить набула популярності серед українців та стала символом незламності нашого народу. 12 квітня Укрпошта випустила першу від початку воєнного стану марку, із цією відомою фразою, мільйонним тиражем. А вже наступного дня крейсер Москва таки пішов за відомим курсом.

Це викликало такий неймовірний ажіотаж в Україні..., що ви бачили черги і що робилося за цією маркою, наскільки вона стала популярна. І "Укрпошта", просто щоб зняти цю напругу гендиректором було прийняте рішення, наступна марка випускається, та яку ми сьогодні гасили. Марка випущена у двох номіналах, номінал "W" вартістю півтора долара накладом два мільйони екземпляри і номінал "F", вартістю 23 гривні, це по Україні, накладом три мільйони примірників, - Вадим Мосаковський керівник Рівненської дирекції "Укрпошти"

Як зазначає керівництво "Укрпошти", придбати ці поштові марки можна у всіх міських поштових відділенях України.

 

 

Читайте також: