Radio
Online
Повiдомити новину

Незаконні МАФи у Рівному планують демонтувати. Знову (ВІДЕО)

Мафи - демонтувати, а працівників муніципальної варти наділити можливістю виносити постанови про адмінправопорушення. У Рівному відбулось засідання виконавчого комітету міської ради. Що вирішували - далі у сюжеті. 
 

У Рівному відбулось засідання виконавчого комітет Рівненської міської ради. Загалом обговорили 12 питань. Та ще до початку виконкому один із депутатів міської ради зареєстрував проект рішення, яким фактично зупиняє будівництво на вулиці Київська. За його словами, підприємець не дотримався умов, яких обіцяв. 

"Аналювання паспортів прив'язки групи стаціонарних тимчасових споруд на вулиці Києвській біля Сільпо. Я думаю всі знають цю ситуацію, там почали будівництво, юридичні підстави чому це скасувати тут наведені," - каже депутат Рівненської міської ради Святослав Клічук.

Нагадаємо, неподалік автовокзалу у Рівному підприємець зняв бруківку та розкопав квітник. Це збентежило місцевих. Сам власник пояснив - усе законно. Мовляв він проводить благоустрій аби встановити там торгові місця та кіоски. 

"Посередині буде прохід 7 метрів, а по обох боках малі архітектурні форми. Зараз проведена вода, щоб тут була каналізація, проводиться благоустрій. Робляться площадки для того, щоб можна було поставити на них кіоски," - каже підприємець Олександр Сачевчич.

Чи підтримають цей проект - буде відомо на наступному засіданні виконкому. Та от сьогодні, члени виконавчого комітету взались голосувати за інші, незаконні споруди. Мова про МАФИ, які вже стали "родзинкою міста". Боряться із ними і нові і старі обранці. 

"88 гаражів незаконно встановлених та 3 тимчасових споруди," - каже заступник начальника Управління містобудування та архітектури Рівненської міської ради Віктор Вівсянник.

Заслухали і представника Громадського формування "СОМ". Попри реформу поліції, яка діє в Україні вже 7 років, вони лише у 2021  вирішили змінити свій статут. Зокрема прибрати звідти давно забуте слово "міліція". 

"Ми своє найменування змінили, а діяли на підставі того тстуту, який був розробдлений до нас. І там одночасно є два формолювання, і органи міліції так само зустрічались. Органи внутрішніх справ, це загальне формолювання. На той момент, на наш погляд, воно відповідало нормам закону нам зробили зауваження і наполягли на тому аби ми змінили," - каже заступник начальника штабу ГФ з охорони громадського порядку «СОМ» Андрій Ригун.

Обговорили і роботу працівників муніципальної варти. Члени виконкому наділити їх повноваженнями на здійснення функцій інспекторів з паркування. Простими словами - відтепер вони зможуть штрафувати водіїв, які неправильно паркуються. 

Читайте також: