Radio
Online
Повiдомити новину

На Здолбунівщині відбулися свята для дітей та батьків

До концертної програми долучилися вихованці театрального гуртка «Зоресвіт», «Флеш», театральної студії «Промінчик» та студії естрадного співу «Джем». 

Потому учасники свята зустрілися з психологом, успішною жінкою, мамою трьох діток Наталією Давидюк, під час якої відбувся психологічний тренінг для мам «На шляху до взаємодії. Як краще зрозуміти свою дитину».

А тим часом діти паралельно виготовляли святкові листівки для мам.

Цікавою крапкою заходу стала зустріч з Яною Униченко, яка позаймалася з дітьми арт-терапією. Діти мали змогу розкрити найкращі риси своїх мамусь (як в прямому, так і художньому сенсі), малюючи портрети найрідніших людей у світі.

Родинне свято «Мамо, ти сонечко ясне!» відбулося у приміщенні районної бібліотеки для дітей та юнацтва для понад 50 мам та дітей. Радість, посмішки, блиск в очах дітей – найкраще привітання до Дня матері.

Організаторами свята стали відділ у справах молоді та спорту Здолбунівської РДА та МГО УМСА Здолбунова. До проведення свято долучилися волонтери проекту «Шанс» (м. Дубно), волонтери Корпусу Миру США в Україні, а також громадська організація «Батьків дітей з інвалідністю «Джерело життя».

Діти розважалися, виготовляли вітальні листівки для своїх мам, а тим часом мами та батьки приймали вітання, раділи розвагам дітей, приємно спілкувалися.

Здолбунівська районна державна адміністрація

Читайте також: