Radio
Online
Повiдомити новину

На трьох дільницях Рівненщини відсутні плакати кандидатів на пост Президента

Такі випадки зафіксовані на виборчих дільницях №560182 (Дубенський р-н, с. Варковичі, вул. Шкільна, 2), №560624 (Радивилівський р-н, с. Іващуки, вул. Шкільна 3Б) та №560823 (Сарненський р-н, с. Поляна, вул. Центральна, 92).

«Немає плакатів. Зразу кажу так, як є. В окружній комісій плакатів не було, ми запитували. А тут не залишилось.», – говорить голова дільничної виборчої комісії  №560624  Тетяна Бужанська.

«Нам їх [плакатів] не дали. ОВК повідомили, що вони нам надали перший раз і їх треба було зберегти», – коментує голова дільничної виборчої комісії  №560182 Ліна Герасимюк. Також додає, що під час першого туру вона не була головою комісії.

Відповідно до ч. 5 ст. 74 Закону України «Про вибори Президента України» у приміщенні для голосування або безпосередньо перед ним дільнична виборча комісія в обов’язковому порядку розміщує плакати, що роз’яснюють порядок голосування та відповідальність за порушення законодавства про вибори Президента України, інформаційні плакати кандидатів на пост Президента України, які розміщуються в алфавітному порядку (в порядку розміщення кандидатів у виборчому бюлетені).

За матеріалами сайту: Громадянська мережа "Опора".


Читайте також: