Radio
Online
Повiдомити новину

На Рівненщині явка на ЗНО складає 97,60%

Загалом на тестуванняз’явилося 4 464 учасниківПрацювало 18 пунктівтестування. В однієї особи знайшли телефон і він покинув пункт. 

Нагадаємощоучасникиякіпорушують правила проведення ЗНО мають право скласти тест тількинаступного року.

«Цьогорічучасниками ЗНО на Рівненщиністануть 7586 осіб: 60% – одинадцятикласники, 14% – учні ПТО, 21,6 – учні ВНЗ І-ІІ рівняакредитації та 4% – випускникиминулихроків. Потребу в сурдоперекладі та в тестах з шрифтом Брайля учасникицьогоріч не вказували, але 16 особам з особливимиосвітніми потребами створять відповідніумови», – зауважила директор Львівськогорегіонального центру оцінюванняякостіосвіти Лариса Середяк.

Вартозазначитищоосновнасесіязовнішньогонезалежногооцінюваннястартуваласьогодні, 21 травнятестуванням з математики і завершиться 13 червнятестуванням з хіміїТестування з українськоїмови і літературивідбудеться 23 травня, з іспанськоїнімецькоїфранцузькоїмов – 27 травня, з англійськоїмови – 28 травня, з фізики – 30 травня, з історіїУкраїни – 4 червня, з біології – 6 червня, з географії – 11 червня.

Інформацію про результатиосновноїсесіїзовнішньогонезалежногооцінювання з усіхнавчальнихпредметів буде розміщено на інформаційнихсторінкахучасниківтестування до 25 червня 2019 року в три етапи: з математики, українськоїмови і літератури та фізики – до 14 червня, з іноземнихмов та біології – до 20 червня, з історіїУкраїнигеографіїхімії – до 25 червня.

Прес-служба управління освіти і науки Рівненської ОДА

Читайте також: