Наслідки вчорашнього ракетного удару продовжують ліквідовувати. На місці працює пів сотні рятувальників, залучено близько 20 одиниць техніки. Втім полум'я приборкати ніяк не вдається. Працівники ДСНС у буквальному розумінні, працюють у пекельних умовах.
Друга нафтобаза за три дні. Російські орки вчора увечері знищили промисловий об"єкт у Рівненському районі.
На місці події працює 52 рятувальника та 16 одиниць техніки. Додатково залучено два пожежних потяги з водою, - Віталій Коваль начальник Рівненської обласної військової адміністрації
Рятувальники з ночі працюють у самому пеклі. Вогонь локалізували, але повністю приборкати не можуть. Труднощів у тому, що практично не можливо підступитися до місця попадання. Нафтопродукти продовжують горіти.
Ракетний удар повибивав шибки у будинках. За попередньою інформацією травмованих та жертв немає. Пані Світлана у момент прильоту із дітьми перебувала у підвалі. Живе за кількасот метрів від ураження.
Чекали, що може бути другий удар. Потім, коли сказали, що можна виходити із укриття, тоді вже подивилися, - Світлана місцева жителька
Густий дим клубами здіймається над населеним пунктом. Він простягається на кілька кілометрів. Попри це, кажуть у військовій адміністрації, загрози для здоров'я людей немає. На місці працюють лабораторії. Хімічний та радіаційний фон в нормі. Жителі населеного пункту після ракетного удару потрохи оговтуються. Втім жахіття, які пережили вночі ніколи не забудуть.
Нехай їх сатана подушить. І того Путіна, диявола чортового.
На місці продовжують працювати рятувальники. Полум'я не розповсюджується. Нафтобаза зруйнована вщент. Працівники ДСНС вкотре закликають не нехтувати повітряними тривогами і бігти в укриття.