Radio
Online
Повiдомити новину

На Рівненщині жінка вишиває картини, аби заробити кошти на лікування дитини (ВІДЕО)

Рятівна вишивка. У селі Городище Рівненського району майстриня створює незвичайні картини. Своє хобі монетизує, а кошти витрачає на лікування хворої доньки. Детальніше розповість наша Іванна Власюк.  

Тетяна Мичка вже третій рік створює об'ємні картини з атласних стрічок. Почала вишивати жінка випадково, мовляв, хотіла зробити лише одну картину для себе і на цьому завершити. Втім, за порадою подруги, свою наступну роботу вже вишивала на замовлення. Зараз рукою Тетяни вишито понад сотню картин. Усі виручені кошти майстриня витрачає на дороге лікування своєї донечки, 15 річної Даринки.

- З шести місяців нам поставили відставання в розвитку, бо вона була недоношена, малесенька, лікарі списували на це. Діагноз такий як ДЦП поставили нам після 6 років. А от ці вроджені вади нам поставил десь 5 років тому, - розповідає Тетяна Мичка. 

У вишивці, що дозволяє оживити квіти, Тетяна знайшла відраду. У кожній картині, каже, часточка її душі.

- Ця вишивка мене надихає. Справді набираюсь івіддаю туди, бо ти складаєш туди своє все. Створюючи таку красу, хочеться жити і радіти цьому світу, не дивлячись ні нащо, - зізнається майстриня. 

Вишиває майстриня переважно вночі. Нині своє життя без вишивки не уявляє, адже цей процес не лише дає натхнення та сили, але й  підтримує фінансово.Тож навчає і інших мам, які мають схожий життєвий шлях, вишивати та продавати картини.

Навчаю, розповідаю, допомагаю, спрямовую куди можна піти, щоб ці роботи можна було продати чи виставити, бо це велика фінансова допомога. У декого виходить, мами починають заробляти, - говорить Тетяна Мичка. 

Рік тому Даринці зробили операцію на лівому стегні, дівчинці поставили пластину. Та через деякий час сім’я дізналася, що втручання пройшло не успішно і відтепер ніжка не буде функціонувати як потрібно. Нині Даринці планують прооперувати праву ніжку у Польщі.

Польські лікарі нам пропонують таку операцію, де ставиться пластина, ніжка виводиться в правильне положення, вона функціонує і все можна зробити. Вважаю, якщо є такий шанс, то треба за нього братися, - каже Тетяна Мичка

Вартість операції складає три з половиною тисячі євро, крім того дівчинка постійно потребує лікування та спеціального харчування.  Кожен може допомогти сім’ї, придбавши картину або ж просто фінансово підтримати.

Номер карти для допомоги^ 

5168 7554 4445 6608

Мичка Тетяна Богданівна ПриватБанк

Читайте також: