Radio
Online
Повiдомити новину

На Рівненщині за 2 місяця можна стати барменом

Олександр Фурсович із міста Дубровиця Сарненського району, котрий здобув професію «Бармен» на базі Рівненського центру ПТО ДСЗ за дуальною формою навчання, розпочинає роботу в доброму гуморі та з оптимізмом. 

Про це повідомили у Рівненському центрі ПТО ДСЗ.

На жаль, суворі умови воєнного стану, погодинна подача електроенергії, комендантська година, звісно ж, ускладнюють роботу кафе, де працює випускник, та впливають  на доходи закладу. Але це тимчасово, це вимушено та на спільну потребу громади – впевнені підприємці і таки утримують свій «фронт», працевлаштовують робітників, роблять ставку на мирне життя і сумлінну роботу.

Молодий чоловік задоволений навчанням, адже, маючи освіту, власну справу та попередній досвід роботи зварником, масажистом, сушистом,  працювати за цими професіями вже не зміг: спочатку через карантин, тепер через війну.

Якось спостерігав за роботою знайомого бармена, сподобалося. Втративши роботу і дохід став на облік до Дубровицької районної філії Рівненського обласного ЦЗ та обрав професійне навчання.

За 2,3 місяця безробітний опанував нові професійні знання та здобув новий досвід. Він паралельно із навчанням господарював (виробниче навчання і виробнича практика) за барною стійкою кафе. Новий робітник здобуває й нових клієнтів. Сільські мешканці Берестя довіряють професійному бармену, задоволені новим форматом роботи кафе.

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua

Читайте також: На Рівненщині навчають «рибоводів»

Читайте також: