ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

На Рівненщині виявили стихійні сміттєзвалища, одне з яких горіло

Фахівці Держекоінспекції Поліського округу провели обстеження території Великомежіріцької сільської ради Рівненської області, де було виявлено шість несанкціонованих сміттєзвалищ твердих побутових відходів.

Про це повідомили в Державній екологічній інспекції Поліського округу.

В результаті перевірки було притягнуто посадову особу місцевої ради до адміністративної відповідальності за порушення вимог щодо поводження з відходами, а також за відмову у наданні екологічної інформації. Органу місцевого самоврядування направлено вимогу ліквідувати сміттєзвалища та привести територію в належний санітарно-епідеміологічний стан.

В іншому випадку, після звернення громадянина на телефонну «гарячу лінію» щодо пожежі на сміттєзвалищі в селі Ярославичі Дубенського району, було виявлено точкове задимлення. За результатами обстеження з місцевою владою, відповідальна особа була притягнута до відповідальності за порушення правил поводження з відходами.

До Ярославицької сільської ради також було направлено лист щодо ліквідації сміттєзвалища та проведення необхідних заходів для приведення території в належний стан.

Згідно з законодавством, у разі невиконання вимог органів місцевого самоврядування буде розглянуто питання про розрахунок збитків за забруднення земель і направлення матеріалів до правоохоронних органів.

Читайте також: