Radio
Online
Повiдомити новину

На Рівненщині оголосили карантин через сказ

Фото ілюстративне

Два випадки захворювання на сказ тварин зафіксували на Дубенщині - обидва випадки у Привільненській громаді. Рішенням районної комісії накладено карантин на 60 діб.

Так,17 вересня у с.Дубрівка Привільненської територіальної громади у приватному господарстві виявлено мертву собаку. В службу державної ветеринарної медицини Дубенського району доставлено патматеріали домашньої собаки для постановки діагнозу на сказ. Експертизою встановлено захворювання собаки на сказ.

Цього ж дня у с.Молодаво-3, також Привільненської громади, у приватному господарстві виявлено мертвого лиса. В службу державної ветеринарної медицини Дубенського району, головою Дубенської районної організації УТМР доставлено патматеріали лиса для постановки діагнозу на сказ. Експертизою встановлено захворювання лиса на сказ.

Тож у Дубенській райдержадміністрації проведено засідання районної протиепізоотичної комісії, рішенням якої накладено карантинні обмеження на села Дубрівка та Молодаво-3 на 60 діб. Також рішенням комісії складено план заходів з локалізації і ліквідації захворювання.

Читайте також: