Radio
Online
Повiдомити новину

На Рівненщині навчають майстрів манікюру

На Рівненщині навчають майстрів манікюру. Майстри з Рівненщини і Волині знають секрети краси.

Про це повідомили у Рівненському центрі ПТО ДСЗ.

"Останній день виробничої практики, як, зрештою, і усі попередні, - насичений, активний та результативний. Слухачки прагнуть втілювати сміливі ідеї, застосовувати сучасні знання, вдосконалюватися та дивувати своїх клієнтів якістю, оперативністю і творчістю", - йдеться у повідомленні.

Зазначають, що у навчальній майстерні майбутні майстри манікюру вчилися організовувати робоче місце, забезпечувати майбутню роботу необхідним професійним інструментом, обладнанням та матеріалами.

Як поділилася майстриня виробничого навчання закладу освіти Лілія Мельник, слухачки успішно виконували під час виробничої практики обрізну чистку нігтів, обрізний манікюр, гігієнічний манікюр, покриття підготовлених нігтів гель-лаком, а також покриття з подальшим оздобленням декоративними камінчиками, посипкою і наклейками, укріплення гелем та спа-процедури.

"Кваліфікаційні роботи, виконані практикантками, переконливо свідчать про старанність, знання та чудову фахову підготовку. Клієнти майстринь-початківців оцінили професійні послуги та відмінні комунікаційні якості робітниць. А роботодавці, що надали виробничі майданчики, вже пропонують співпрацю", - додають у Рівненському центрі ПТО ДСЗ.

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua

Читайте також: