Radio
Online
Повiдомити новину

Минув місяць, як нацгвардія патрулює містами

Окрім того, за перший місяць самостійного патрулювання у місті Тернополі гвардійцями 2 батальйону бригади було затримано 10 осіб за підозрою у скоєнні злочину, 30 осіб за скоєння адміністративних правопорушень. Гвардійцями було виявлено 39 грамів ймовірних наркотичних речовин.

В місті Ужгороді гвардійцями 3 батальйону 2 Галицької бригади за перший місяць самостійного патрулювання за підозрою у скоєнні злочину було затримано та передано працівникам поліції 21 особу. За вчинення адміністративних правопорушень – 10. Окрім того було виявлено 1 одиницю холодної зброї, та 41 грам ймовірних наркотичних речовин.

У місті Рівному гвардійцями військової частини 3055 2 Галицької бригади за серпень місяць було затримано та передано працівникам поліції 9 осіб за підозрою у скоєнні злочину. 311 осіб було передано правоохоронцям за підозрою у скоєнні адміністративних правопорушень. Окрім того за період виявлено 9 одиниць вогнепальної зброї.

Нагадаємо, що військовослужбовці Національної гвардії України заступили на самостійне патрулювання з 1 серпня 2019 року. 

Читайте також: