Radio
Online
Повiдомити новину

Майже 1800 поліцейських підтримуватимуть правопорядок на виборах

Як зазначив начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Рівненській області Руслан Жук, весь особовий склад переведений на посилений варіант несення служби. За його словами, із 16 липня поліцейські несуть службу на окружних виборчих комісіях, а 19 липня були взяті під охорону всі ДВК, загалом на забезпечення правопорядку на 1011 дільницях залучено 1223 працівники поліції.

У день голосування публічну безпеку та порядок у населених пунктах забезпечуватимуть 554 поліцейських у складі піших та автопатрулів. Також створено 6 вибухотехнічних груп, які діятимуть у кожному відділі та відділенні поліції. 

Як повідимили на пресконференції, у цілому попри значну активізацію та чисельність кандидатів у народні депутати,  передвиборча кампанія на Рівненщині минула без грубих порушень. Станом на  19 липня на території Рівненської області зареєстровано 134 факти, пов’язані із порушенням виборчого законодавства. За результатами перевірки поліцейські склали 47 адмінматеріалів, а за чотирма — внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

За інформацією відділу комунікації поліції Рівненської області

Читайте також: